CRL2010-FU-R020ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CRL2010-FU-R020ELF
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu RES 0.02 OHM 1% 1/2W 2010
listoch: CRL2010-FU-R020ELF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie CRL2010-FU-R020ELF
Číslo dielu CRL2010-FU-R020ELF Výrobca Bourns, Inc.
popis RES 0.02 OHM 1% 1/2W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 247380 pcs Dátový hárok CRL2010-FU-R020ELF.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±600ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria CRL odpor 20 mOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 20 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film