CRL0603-FW-R700ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRL0603-FW-R700ELF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CRL0603-FW-R700ELF
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu RES 0.7 OHM 1% 1/10W 0603
listoch: CRL0603-FW-R700ELF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie CRL0603-FW-R700ELF
Číslo dielu CRL0603-FW-R700ELF Výrobca Bourns, Inc.
popis RES 0.7 OHM 1% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2832109 pcs Dátový hárok CRL0603-FW-R700ELF.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria CRL odpor 700 mOhms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 700 mOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film