CMH322522-R18ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CMH322522-R18ML Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CMH322522-R18ML
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 180NH 450MA 280 MOHM
listoch: CMH322522-R18ML.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CMH322522-R18ML
Číslo dielu CMH322522-R18ML Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 180NH 450MA 280 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 330298 pcs Dátový hárok CMH322522-R18ML.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Shielded séria CMH322522
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz indukčnosť 180nH
Výška - sedenie (Max) 0.094" (2.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 400MHz
Detailný popis 180nH Shielded Wirewound Inductor 450mA 280 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 280 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 450mA Aktuálny - Sýtosť -