CMF-RQ50-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CMF-RQ50-0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CMF-RQ50-0
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu PTC RESET FUSE 230V 90MA 8DIP
listoch: CMF-RQ50-0.pdf
  • správa
Špecifikácie CMF-RQ50-0
Číslo dielu CMF-RQ50-0 Výrobca Bourns, Inc.
popis PTC RESET FUSE 230V 90MA 8DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4151 pcs Dátový hárok CMF-RQ50-0.pdf
Napätie - Max 230V (600V Int) typ Ceramic
Čas do výletu 100ms Hrúbka (Max) -
Veľkosť / rozmer 0.787" L x 0.354" W (20.00mm x 9.00mm) séria CMF-RQ
Odpor - 25 ° C (Typ) 50 Ohms hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro 8-DIP (0.197", 5.00mm)
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.398" (10.10mm)
Detailný popis Ceramic PTC Resettable Fuse 230V (600V Int) 90mA Ih Through Hole 8-DIP (0.197", 5.00mm) Aktuálny - výlet (It) 190mA
Aktuálny - Max 3A Prúd - Hold (Ih) (Max) 90mA