CM322522-R15ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R15ML Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CM322522-R15ML
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 150NH 230MA 720 MOHM
listoch: CM322522-R15ML.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CM322522-R15ML
Číslo dielu CM322522-R15ML Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 150NH 230MA 720 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 583602 pcs Dátový hárok CM322522-R15ML.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení 1210 (3225 Metric) Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Unshielded séria CM322522
hodnotenie - Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
obal Original-Reel® Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená CM322522-R15MLDKR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz
indukčnosť 150nH Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 350MHz Detailný popis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 720 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 720 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 230mA