CM252016-R12KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-R12KL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CM252016-R12KL
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 120NH 170MA 870 MOHM
listoch: CM252016-R12KL.pdf
  • správa
Špecifikácie CM252016-R12KL
Číslo dielu CM252016-R12KL Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 120NH 170MA 870 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5465 pcs Dátový hárok CM252016-R12KL.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
tienenie Unshielded séria CM252016
hodnotenie - Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -20°C ~ 100°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Polymer
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz
indukčnosť 120nH Výška - sedenie (Max) 0.063" (1.60mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 400MHz Detailný popis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 870 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 870 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 170mA