CM201212-R12KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CM201212-R12KL
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 120NH 275MA 990 MOHM
listoch: CM201212-R12KL.pdf
  • správa
Špecifikácie CM201212-R12KL
Číslo dielu CM201212-R12KL Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 120NH 275MA 990 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4829 pcs Dátový hárok CM201212-R12KL.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 0805 (2012 Metric) Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm)
tienenie Unshielded séria CM201212
hodnotenie - Q @ Freq 8 @ 25.2MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0805 (2012 Metric)
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Polymer
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz
indukčnosť 120nH Výška - sedenie (Max) 0.058" (1.47mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 600MHz Detailný popis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 275mA 990 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC odpor (DCR) 990 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 275mA