CD214B-R31000
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214B-R31000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CD214B-R31000
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu DIODE GEN PURP 1KV 3A SMB
listoch: CD214B-R31000.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie CD214B-R31000
Číslo dielu CD214B-R31000 Výrobca Bourns, Inc.
popis DIODE GEN PURP 1KV 3A SMB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 548755 pcs Dátový hárok CD214B-R31000.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 1A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V
Balík dodávateľov zariadení SMB (DO-214AA) rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Prevádzková teplota - prepojenie -65°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 1000V 3A Surface Mount SMB (DO-214AA)
Prúd - reverzné únik @ Vr 5µA @ 1000V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 3A
Kapacita @ Vr, F 40pF @ 4V, 1MHz
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CD214B-R3100
CD214B-R3100
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: DIODE GEN PURP 100V 3A SMB