FS1H144NG
BeldenBelden
Belden
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FS1H144NG
Výrobca / Značka: Belden
Popis produktu FS DJHD_LT OM1 144F OSP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie FS1H144NG
Číslo dielu FS1H144NG Výrobca Belden
popis FS DJHD_LT OM1 144F OSP Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 5540 pcs Dátový hárok
séria * Ostatné mená BEL32471
Detailný popis Fiber Optic Cable
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
FS1H0966G
FS1H0966G
výrobcovia: Belden
popis: FS DJSCA_LT OM1 96F OSP_SCA
Skladom: 6969 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
výrobcovia: Belden
popis: FS DJSCA_LT OM1 72F OSP_SCA
Skladom: 9378 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
FS1K-LTP
FS1K-LTP
výrobcovia: Micro Commercial Components (MCC)
popis: DIODE GEN PURP 800V 1A DO214AC
Stiahnuť ▼: FS1K-LTP.pdf
FS1K-TP
FS1K-TP
popis: DIODE 1A V HSMA DO-214AC
Stiahnuť ▼: FS1K-TP.pdf
FS1JE-TP
FS1JE-TP
popis: DIODE GEN PURP 600V 1A SMAE