FD1D144LK
BeldenBelden
Belden
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FD1D144LK
Výrobca / Značka: Belden
Popis produktu FD DN_TB OM1 144F LSZH UNI_12F
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie FD1D144LK
Číslo dielu FD1D144LK Výrobca Belden
popis FD DN_TB OM1 144F LSZH UNI_12F Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 1594 pcs Dátový hárok
séria * Ostatné mená BEL31366
Detailný popis Fiber Optic Cable
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
FD1D096RK
FD1D096RK
výrobcovia: Belden
popis: FD DN_TB OM1 96F OFNR
Skladom: 3104 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
FD1D144AK
FD1D144AK
výrobcovia: Belden
popis: FD DN_TB OM1 144F OFCP_AIA
Skladom: 2494 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
FD1D144LKO
FD1D144LKO
popis: FD DN_TB OM1 144F LSZH