FD1D012L9
BeldenBelden
Belden
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FD1D012L9
Výrobca / Značka: Belden
Popis produktu FD DN_TB OM1 12F LSZH NON_UNI
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie FD1D012L9
Číslo dielu FD1D012L9 Výrobca Belden
popis FD DN_TB OM1 12F LSZH NON_UNI Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 26566 pcs Dátový hárok
séria * Ostatné mená BEL31360
Detailný popis Fiber Optic Cable
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
FD1D006R9
FD1D006R9
výrobcovia: Belden
popis: FD DN_TB OM1 6F OFNR
Skladom: 66865 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
FD1D024F9
FD1D024F9
výrobcovia: Belden
popis: FD DN_TB OM1 24F OFCR_AIA
Skladom: 12837 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
FD1D012L9O
FD1D012L9O
popis: FD DN_TB OM1 12F LSZH