AX102671
BeldenBelden
Belden
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AX102671
Výrobca / Značka: Belden
Popis produktu KCONN FACEPLATE, 6-P DG WHI
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie AX102671
Číslo dielu AX102671 Výrobca Belden
popis KCONN FACEPLATE, 6-P DG WHI Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 16920 pcs Dátový hárok
séria * Ostatné mená BEL23650
Detailný popis Port
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
AX102657
AX102657
výrobcovia: Belden
popis: KCONN SURF ADAP BOX SG WHI
Skladom: 21352 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
AX102KE
AX102KE
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 1K OHM 3.5W 10% RADIAL