SIP501.5LT
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SIP501.5LT
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DC DC CONVERTER 1.5V 9W
listoch: SIP501.5LT.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie SIP501.5LT
Číslo dielu SIP501.5LT Výrobca Bel
popis DC DC CONVERTER 1.5V 9W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6021 pcs Dátový hárok SIP501.5LT.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 1.5V Napätie - vstup (min) 4.5V
Napätie - vstup (Max) 5.5V typ Non-Isolated PoL Module
Veľkosť / rozmer 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm) séria SIP 500
Výkon (watty) 9W obal Bulk
Balík / puzdro 11-SIP Module Prevádzková teplota 0°C ~ 55°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Vlastnosti OCP, SCP efektívnosť 75%
Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 6A 4.5V - 5.5V Input Prúd - výstup (Max) 6A
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SIP501.2LT
SIP501.2LT
výrobcovia: Bel
popis: DC DC CONVERTER 1.2V 7W
Skladom: 4815 pcs
Stiahnuť ▼: SIP501.2LT.pdf
RFQ
SIP4612ADVP-T1-E3
SIP4612ADVP-T1-E3
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: IC LOAD SW HISIDE 1A SC75-6
Skladom: 4524 pcs
Stiahnuť ▼: SIP4612ADVP-T1-E3.pdf
RFQ
Stiahnuť ▼: SIP4613ADVP-T1-E3.pdf
výrobcovia: Bel
popis: DC DC CONVERTER 1.8V 11W
Stiahnuť ▼: SIP501.8LT.pdf
SIP4612BDVP-T1-E3
SIP4612BDVP-T1-E3
Stiahnuť ▼: SIP4612BDVP-T1-E3.pdf
SIP502.5LTR
SIP502.5LTR
popis: DC DC CONVERTER 2.5V 15W
Stiahnuť ▼: SIP502.5LTR.pdf
popis: DC DC CONVERTER 1.2V 7W
Stiahnuť ▼: SIP501.2LTR.pdf
popis: DC DC CONVERTER
Stiahnuť ▼:
popis: DC DC CONVERTER 2.5V 20W
SIP501.8LTR7
SIP501.8LTR7
Stiahnuť ▼: SIP501.8LTR7.pdf
Stiahnuť ▼: SIP4613BDVP-T1-E3.pdf
popis: DC DC CONVERTER 2.1V 20W
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety