SIP301.8LT
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SIP301.8LT
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DC DC CONVERTER 1.8V 11W
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie SIP301.8LT
Číslo dielu SIP301.8LT Výrobca Bel
popis DC DC CONVERTER 1.8V 11W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4307 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 1.8V Napätie - vstup (min) 3V
Napätie - vstup (Max) 3.6V typ Non-Isolated PoL Module
Veľkosť / rozmer 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm) séria SIP 300
Výkon (watty) 11W obal Bulk
Balík / puzdro 11-SIP Module Prevádzková teplota -25°C ~ 65°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Vlastnosti Remote On/Off, OCP, SCP efektívnosť 82%
Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 6A 3V - 3.6V Input Prúd - výstup (Max) 6A
Ovládacie funkcie Enable, Active Low aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SIP305
SIP305
výrobcovia: Bel
popis: DC DC CONVERTER 5V 20W
Skladom: 5587 pcs
Stiahnuť ▼: SIP305.pdf
RFQ
SIP2802DY-T1-E3
SIP2802DY-T1-E3
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: IC REG CTRLR PWM CM 8SOIC
Skladom: 78501 pcs
Stiahnuť ▼: SIP2802DY-T1-E3.pdf
RFQ
SIP305R
SIP305R
výrobcovia: Bel
popis: DC DC CONVERTER 5V 20W
Stiahnuť ▼: SIP305R.pdf
Stiahnuť ▼: SIP2804DY-T1-E3.pdf
SIP301.5LTR
SIP301.5LTR
popis: DC DC CONVERTER 1.5V 9W
Stiahnuť ▼:
popis: IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC
SIP302.OLT
SIP302.OLT
popis: DC DC CONVERTER 2.1V 13W
Stiahnuť ▼:
SIP301.5LT
SIP301.5LT
popis: DC DC CONVERTER 1.5V 9W
SIP301.8LTR
SIP301.8LTR
popis: DC DC CONVERTER 1.8V 11W
popis: DC DC CONVERTER 2.5V 15W
popis: DC DC CONVERTER 1.2V 7W
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety