SCX147-101
BelBel
SCX147-101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCX147-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD
listoch: SCX147-101.pdf
  • správa
Špecifikácie SCX147-101
Číslo dielu SCX147-101 Výrobca Bel
popis INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4880 pcs Dátový hárok SCX147-101.pdf
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.567" L x 0.567" W (14.40mm x 14.40mm)
tienenie Unshielded séria SCX147
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Nonstandard Ostatné mená 595-1616-1
Prevádzková teplota - Počet cievok 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indukčnosť - pripojená v rade 396.9µH
Indukčnosť - zapojená paralelne 100µH výška 0.276" (7.00mm)
Detailný popis Unshielded 2 Coil Inductor Array 396.9µH Inductance - Connected in Series 100µH Inductance - Connected in Parallel 303 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 920mA Nonstandard Odpor DC (DCR) - Séria 1.21 Ohm Max
Odpor DC (DCR) - paralelný 303 mOhm Max Aktuálne hodnotenie - séria 460mA
Aktuálne hodnotenie - paralelné 920mA