SCRH74B-101
BelBel
SCRH74B-101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCRH74B-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 600MA 610 MOHM
listoch: SCRH74B-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SCRH74B-101
Číslo dielu SCRH74B-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 600MA 610 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 122994 pcs Dátový hárok SCRH74B-101.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
tienenie Shielded séria SCRH74B
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 100µH Shielded Inductor 600mA 610 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 610 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 600mA Aktuálny - Sýtosť 600mA