SCRH73-151
BelBel
SCRH73-151 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCRH73-151
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 150UH 430MA 1.29 OHM
listoch: SCRH73-151.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SCRH73-151
Číslo dielu SCRH73-151 Výrobca Bel
popis FIXED IND 150UH 430MA 1.29 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 160409 pcs Dátový hárok SCRH73-151.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
tienenie Shielded séria SCRH73
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 150µH
Výška - sedenie (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 150µH Shielded Inductor 430mA 1.29 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.29 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 430mA Aktuálny - Sýtosť 430mA