SCRH127-101
BelBel
SCRH127-101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCRH127-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 1.8A 220 MOHM
listoch: SCRH127-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SCRH127-101
Číslo dielu SCRH127-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 1.8A 220 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 114808 pcs Dátový hárok SCRH127-101.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria SCRH127
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 595-1456-2
SCRH127-101M
SCRH127101
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 100µH Shielded Inductor 1.8A 220 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.8A
Aktuálny - Sýtosť 1.7A