SCRH105RY-331
BelBel
SCRH105RY-331 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCRH105RY-331
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 330UH 760MA 812 MOHM
listoch: SCRH105RY-331.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SCRH105RY-331
Číslo dielu SCRH105RY-331 Výrobca Bel
popis FIXED IND 330UH 760MA 812 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 122646 pcs Dátový hárok SCRH105RY-331.pdf
typ - tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
tienenie Shielded séria SCRH105RY
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 330µH
Výška - sedenie (Max) 0.201" (5.10mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 330µH Shielded Inductor 760mA 812 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 812 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 760mA Aktuálny - Sýtosť 750mA