SCRH104-101
BelBel
SCRH104-101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCRH104-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 960MA 410 MOHM
listoch: SCRH104-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SCRH104-101
Číslo dielu SCRH104-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 960MA 410 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 126000 pcs Dátový hárok SCRH104-101.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
tienenie Shielded séria SCRH104
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 100µH Shielded Inductor 960mA 410 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 410 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 960mA Aktuálny - Sýtosť 760mA