SCR74B-101
BelBel
SCR74B-101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCR74B-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 1.14A 490 MOHM
listoch: SCR74B-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SCR74B-101
Číslo dielu SCR74B-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 1.14A 490 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 143581 pcs Dátový hárok SCR74B-101.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.327" L x 0.295" W (8.30mm x 7.50mm)
tienenie Shielded séria SCR74B
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 100µH Shielded Inductor 1.14A 490 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 490 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.14A Aktuálny - Sýtosť 550mA