SCMS5D18-101
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCMS5D18-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 390MA 1.62 OHM
listoch: SCMS5D18-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SCMS5D18-101
Číslo dielu SCMS5D18-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 390MA 1.62 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 144545 pcs Dátový hárok SCMS5D18-101.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SCMS5D18
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.90mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 100µH Shielded Inductor 390mA 1.62 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.62 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 390mA Aktuálny - Sýtosť 321mA