SCIHP0750-R82
BelBel
SCIHP0750-R82 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCIHP0750-R82
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu IND SMD 0.82UH 18.0A 200KHZ
listoch: SCIHP0750-R82.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie SCIHP0750-R82
Číslo dielu SCIHP0750-R82 Výrobca Bel
popis IND SMD 0.82UH 18.0A 200KHZ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 112219 pcs Dátový hárok SCIHP0750-R82.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
tienenie Unshielded séria SCIHP0750
hodnotenie - Q @ Freq -
Balík / puzdro Nonstandard Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 200kHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Vlastnosti -
Detailný popis 820nH Unshielded Wirewound Inductor 15A 7.5 mOhm Nonstandard DC odpor (DCR) 7.5 mOhm
Aktuálne hodnotenie 15A Aktuálny - Sýtosť 18A