SCIHP0730-R82M
BelBel
SCIHP0730-R82M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCIHP0730-R82M
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 820NH 13A 8 MOHM SMD
listoch: SCIHP0730-R82M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SCIHP0730-R82M
Číslo dielu SCIHP0730-R82M Výrobca Bel
popis FIXED IND 820NH 13A 8 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 166706 pcs Dátový hárok SCIHP0730-R82M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
tienenie Shielded séria SCIHP0730
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 200kHz indukčnosť 820nH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 820nH Shielded Wirewound Inductor 13A 8 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 8 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Sýtosť 19A