SCIHP0420TB-R47
BelBel
SCIHP0420TB-R47 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCIHP0420TB-R47
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu IND SMD 0.47UH 9.50A 200KHZ
listoch: SCIHP0420TB-R47.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie SCIHP0420TB-R47
Číslo dielu SCIHP0420TB-R47 Výrobca Bel
popis IND SMD 0.47UH 9.50A 200KHZ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 112918 pcs Dátový hárok SCIHP0420TB-R47.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.171" W (4.80mm x 4.35mm)
tienenie Shielded séria SCIHP0420TB
hodnotenie - Q @ Freq -
Balík / puzdro Nonstandard Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 200kHz
indukčnosť 470nH Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Vlastnosti -
Detailný popis 470nH Shielded Wirewound Inductor 7A Nonstandard DC odpor (DCR) -
Aktuálne hodnotenie 7A Aktuálny - Sýtosť 9.5A