SCB75F-101
BelBel
SCB75F-101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCB75F-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 850MA 550 MOHM
listoch: SCB75F-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SCB75F-101
Číslo dielu SCB75F-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 850MA 550 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 187720 pcs Dátový hárok SCB75F-101.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
tienenie Unshielded séria SCB75F
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 550 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 550 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 850mA Aktuálny - Sýtosť 510mA