SC54B-101
BelBel
SC54B-101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC54B-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 650MA 700 MOHM
listoch: SC54B-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC54B-101
Číslo dielu SC54B-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 650MA 700 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 139984 pcs Dátový hárok SC54B-101.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.240" L x 0.220" W (6.10mm x 5.60mm)
tienenie Unshielded séria SC54B
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.191" (4.85mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 650mA 700 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 700 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 650mA Aktuálny - Sýtosť 520mA
Súvisiace produkty
SC54B-120
SC54B-120
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 12UH 1.9A 120 MOHM SMD
Skladom: 118495 pcs
Stiahnuť ▼: SC54B-120.pdf
RFQ
SC54-560
SC54-560
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 56UH 860MA 420 MOHM
Skladom: 380556 pcs
Stiahnuť ▼: SC54-560.pdf
RFQ
SC54B-180
SC54B-180
popis: FIXED IND 18UH 1.7A 150 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC54B-180.pdf
popis: FIXED IND 82UH 700MA 600 MOHM
Stiahnuť ▼: SC54-820.pdf
popis: FIXED IND 47UH 1A 370 MOHM SMD
SC54B-100
SC54B-100
popis: FIXED IND 10UH 2A 100 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC54B-100.pdf
SC54B-150
SC54B-150
popis: FIXED IND 15UH 1.8A 140 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC54B-150.pdf
SC54B-181
SC54B-181
popis: FIXED IND 180UH 540MA 1.38 OHM
Stiahnuť ▼: SC54B-181.pdf
popis: FIXED IND 68UH 780MA 460 MOHM
SC54B-151
SC54B-151
popis: FIXED IND 150UH 600MA 1.1 OHM
Stiahnuť ▼: SC54B-151.pdf
SC54B-121
SC54B-121
popis: FIXED IND 120UH 640MA 930 MOHM
Stiahnuť ▼: SC54B-121.pdf
popis: FIXED IND 39UH 1.1A 320 MOHM SMD
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety