SC53FU-331
BelBel
SC53FU-331 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC53FU-331
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 330UH 250MA 4.3 OHM
listoch: SC53FU-331.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC53FU-331
Číslo dielu SC53FU-331 Výrobca Bel
popis FIXED IND 330UH 250MA 4.3 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 140320 pcs Dátový hárok SC53FU-331.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Unshielded séria SC53FU
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 330µH
Výška - sedenie (Max) 0.126" (3.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 4.3 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 4.3 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 250mA Aktuálny - Sýtosť 250mA
Súvisiace produkty
SC53FU-470
SC53FU-470
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 47UH 660MA 610 MOHM
Skladom: 159164 pcs
Stiahnuť ▼: SC53FU-470.pdf
RFQ
SC53FU-4R7
SC53FU-4R7
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 4.7UH 2A 89 MOHM SMD
Skladom: 143147 pcs
Stiahnuť ▼: SC53FU-4R7.pdf
RFQ
SC53FU-3R3
SC53FU-3R3
popis: FIXED IND 3.3UH 2.5A 70 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC53FU-3R3.pdf
SC53FU-471
SC53FU-471
popis: FIXED IND 470UH 200MA 6.9 OHM
Stiahnuť ▼: SC53FU-471.pdf
SC53FU-2R7
SC53FU-2R7
popis: FIXED IND 2.7UH 3A 57 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC53FU-2R7.pdf
SC53FU-270
SC53FU-270
popis: FIXED IND 27UH 880MA 350 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53FU-270.pdf
SC53FU-391
SC53FU-391
popis: FIXED IND 390UH 230MA 4.8 OHM
Stiahnuť ▼: SC53FU-391.pdf
SC53FU-2R2
SC53FU-2R2
popis: FIXED IND 2.2UH 3.5A 51 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC53FU-2R2.pdf
SC53FU-271
SC53FU-271
popis: FIXED IND 270UH 280MA 3.3 OHM
Stiahnuť ▼: SC53FU-271.pdf
SC53FU-221
SC53FU-221
popis: FIXED IND 220UH 310MA 2.78 OHM
Stiahnuť ▼: SC53FU-221.pdf
SC53FU-330
SC53FU-330
popis: FIXED IND 33UH 800MA 430 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53FU-330.pdf
SC53FU-390
SC53FU-390
popis: FIXED IND 39UH 740MA 500 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53FU-390.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety