SC53FU-101
BelBel
SC53FU-101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC53FU-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 450MA 1.3 OHM
listoch: SC53FU-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC53FU-101
Číslo dielu SC53FU-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 450MA 1.3 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 143438 pcs Dátový hárok SC53FU-101.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Unshielded séria SC53FU
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.126" (3.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 1.3 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.3 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 450mA Aktuálny - Sýtosť 450mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC53FU-120
SC53FU-120
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 12UH 1.36A 169 MOHM
Skladom: 173335 pcs
Stiahnuť ▼: SC53FU-120.pdf
RFQ
SC53FU-150
SC53FU-150
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 15UH 1.3A 193 MOHM SMD
Skladom: 154821 pcs
Stiahnuť ▼: SC53FU-150.pdf
RFQ
SC53-820
SC53-820
popis: FIXED IND 82UH 620MA 720 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53-820.pdf
SC53-6R2
SC53-6R2
popis: FIXED IND 6.2UH 2.2A 85 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC53-6R2.pdf
SC53FU-100
SC53FU-100
popis: FIXED IND 10UH 1.42A 140 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53FU-100.pdf
SC53FU-151
SC53FU-151
popis: FIXED IND 150UH 380MA 2.04 OHM
Stiahnuť ▼: SC53FU-151.pdf
SC530AULTRT
SC530AULTRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC FET DRIVER 28PIN
Stiahnuť ▼:
SC53FU-121
SC53FU-121
popis: FIXED IND 120UH 410MA 1.45 OHM
Stiahnuť ▼: SC53FU-121.pdf
SC53FU-181
SC53FU-181
popis: FIXED IND 180UH 350MA 2.3 OHM
Stiahnuť ▼: SC53FU-181.pdf
popis: FIXED IND 820UH 180MA 7.8 OHM
Stiahnuť ▼: SC53-821.pdf
SC530ATETRT
SC530ATETRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC FET DRIVER 28PIN
Stiahnuť ▼:
SC53FU-180
SC53FU-180
popis: FIXED IND 18UH 1.2A 234 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC53FU-180.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety