SC52LC-680
BelBel
SC52LC-680 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC52LC-680
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 68UH 480MA 1.13 OHM
listoch: SC52LC-680.pdf
  • správa
Špecifikácie SC52LC-680
Číslo dielu SC52LC-680 Výrobca Bel
popis FIXED IND 68UH 480MA 1.13 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 123899 pcs Dátový hárok SC52LC-680.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 68µH
Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 68µH Shielded Inductor 480mA 1.13 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.13 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 480mA Aktuálny - Sýtosť 300mA
Súvisiace produkty
SC52LC-330
SC52LC-330
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 33UH 780MA 455 MOHM
Skladom: 115762 pcs
Stiahnuť ▼: SC52LC-330.pdf
RFQ
SC52LC-4R7
SC52LC-4R7
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 4.7UH 1.78A 87 MOHM
Skladom: 140708 pcs
Stiahnuť ▼: SC52LC-4R7.pdf
SC52LC-470
popis: FIXED IND 47UH 600MA 730 MOHM
Stiahnuť ▼: SC52LC-470.pdf
SC53-102
SC53-102
popis: FIXED IND 1MH 170MA 8.8 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC53-102.pdf
SC52LC-220
SC52LC-220
popis: FIXED IND 22UH 980MA 320 MOHM
Stiahnuť ▼: SC52LC-220.pdf
popis: FIXED IND 100UH 560MA 920 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53-101.pdf
popis: FIXED IND 10UH 1.85A 110 MOHM
SC52LC-2R2
SC52LC-2R2
popis: FIXED IND 2.2UH 3A 59 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC52LC-2R2.pdf
popis: FIXED IND 120UH 520MA 1.01 OHM
SC52LC-6R8
SC52LC-6R8
popis: FIXED IND 6.8UH 1.6A 105 MOHM
Stiahnuť ▼: SC52LC-6R8.pdf
popis: FIXED IND 12UH 1.6A 130 MOHM SMD
SC52LC-2R5
SC52LC-2R5
popis: FIXED IND 2.5UH 2.1A 73 MOHM SMD
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety