SC52LC-100
BelBel
SC52LC-100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC52LC-100
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 10UH 1.44A 150 MOHM
listoch: SC52LC-100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC52LC-100
Číslo dielu SC52LC-100 Výrobca Bel
popis FIXED IND 10UH 1.44A 150 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 115651 pcs Dátový hárok SC52LC-100.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
tienenie Shielded séria SC52LC
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 10µH
Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 10µH Shielded Inductor 1.44A 150 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 150 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.44A Aktuálny - Sýtosť 760mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC52-5R6
SC52-5R6
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 5.6UH 1.5A 118 MOHM
Skladom: 334720 pcs
Stiahnuť ▼: SC52-5R6.pdf
RFQ
SC52-R80
SC52-R80
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 800NH 3.5A 29 MOHM SMD
Skladom: 391712 pcs
Stiahnuť ▼: SC52-R80.pdf
RFQ
SC52-6R8
SC52-6R8
popis: FIXED IND 6.8UH 1.4A 128 MOHM
Stiahnuť ▼: SC52-6R8.pdf
SC52-820
SC52-820
popis: FIXED IND 82UH 470MA 1.37 OHM
Stiahnuť ▼: SC52-820.pdf
SC52LC-101
SC52LC-101
popis: FIXED IND 100UH 380MA 1.65 OHM
Stiahnuť ▼: SC52LC-101.pdf
SC52LC-1R2
SC52LC-1R2
popis: FIXED IND 1.2UH 3.3A 44 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC52LC-1R2.pdf
SC52LC-150
SC52LC-150
popis: FIXED IND 15UH 1.16A 230 MOHM
Stiahnuť ▼: SC52LC-150.pdf
popis: FIXED IND 68UH 500MA 1.165 OHM
Stiahnuť ▼: SC52-680.pdf
SC52-8R2
SC52-8R2
popis: FIXED IND 8.2UH 1.32A 156 MOHM
Stiahnuť ▼: SC52-8R2.pdf
SC52LC-220
SC52LC-220
popis: FIXED IND 22UH 980MA 320 MOHM
Stiahnuť ▼: SC52LC-220.pdf
SC52LC-2R2
SC52LC-2R2
popis: FIXED IND 2.2UH 3A 59 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC52LC-2R2.pdf
SC52LC-2R5
SC52LC-2R5
popis: FIXED IND 2.5UH 2.1A 73 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC52LC-2R5.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety