SC511MF-470
BelBel
SC511MF-470 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC511MF-470
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 47UH 460MA 1.16 OHM
listoch: SC511MF-470.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC511MF-470
Číslo dielu SC511MF-470 Výrobca Bel
popis FIXED IND 47UH 460MA 1.16 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 171985 pcs Dátový hárok SC511MF-470.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SC511MF
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 47µH
Výška - sedenie (Max) 0.051" (1.30mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 47µH Shielded Inductor 460mA 1.16 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.16 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 460mA Aktuálny - Sýtosť 200mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC511MF-560
SC511MF-560
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 56UH 420MA 1.32 OHM
Skladom: 189627 pcs
Stiahnuť ▼: SC511MF-560.pdf
RFQ
SC511MF-2R2
SC511MF-2R2
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 2.2UH 2.2A 112 MOHM
Skladom: 156902 pcs
Stiahnuť ▼: SC511MF-2R2.pdf
RFQ
SC511MF-270
SC511MF-270
popis: FIXED IND 27UH 700MA 560 MOHM
Stiahnuť ▼: SC511MF-270.pdf
SC511MF-220
SC511MF-220
popis: FIXED IND 22UH 760MA 475 MOHM
Stiahnuť ▼: SC511MF-220.pdf
SC511MF-390
SC511MF-390
popis: FIXED IND 39UH 520MA 915 MOHM
Stiahnuť ▼: SC511MF-390.pdf
SC511MF-8R6
SC511MF-8R6
popis: FIXED IND 8.6UH 1A 215 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC511MF-8R6.pdf
SC511MF-5R6
SC511MF-5R6
popis: FIXED IND 5.6UH 1.25A 145 MOHM
Stiahnuť ▼: SC511MF-5R6.pdf
SC511MF-3R3
SC511MF-3R3
popis: FIXED IND 3.3UH 1.8A 120 MOHM
Stiahnuť ▼: SC511MF-3R3.pdf
SC511MF-6R8
SC511MF-6R8
popis: FIXED IND 6.8UH 1.15A 175 MOHM
Stiahnuť ▼: SC511MF-6R8.pdf
SC511MF-330
SC511MF-330
popis: FIXED IND 33UH 580MA 816 MOHM
Stiahnuť ▼: SC511MF-330.pdf
SC511MF-4R7
SC511MF-4R7
popis: FIXED IND 4.7UH 1.51A 140 MOHM
Stiahnuť ▼: SC511MF-4R7.pdf
SC511MF-680
SC511MF-680
popis: FIXED IND 68UH 370MA 1.64 OHM
Stiahnuť ▼: SC511MF-680.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety