SC414MF-2R2
BelBel
SC414MF-2R2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC414MF-2R2
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 1.78A 124 MOHM
listoch: SC414MF-2R2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC414MF-2R2
Číslo dielu SC414MF-2R2 Výrobca Bel
popis FIXED IND 2.2UH 1.78A 124 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 158806 pcs Dátový hárok SC414MF-2R2.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
tienenie Shielded séria SC414MF
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.059" (1.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 2.2µH Shielded Inductor 1.78A 124 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 124 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.78A Aktuálny - Sýtosť 1.9A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC414MF-560
SC414MF-560
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 56UH 380MA 1.48 OHM
Skladom: 138772 pcs
Stiahnuť ▼: SC414MF-560.pdf
RFQ
SC414MF-150
SC414MF-150
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 15UH 740MA 425 MOHM
Skladom: 134801 pcs
Stiahnuť ▼: SC414MF-150.pdf
RFQ
SC414MF-4R7
SC414MF-4R7
popis: FIXED IND 4.7UH 1.4A 154 MOHM
Stiahnuť ▼: SC414MF-4R7.pdf
SC414MF-470
SC414MF-470
popis: FIXED IND 47UH 400MA 1.32 OHM
Stiahnuť ▼: SC414MF-470.pdf
SC414MF-390
SC414MF-390
popis: FIXED IND 39UH 440MA 1.19 OHM
Stiahnuť ▼: SC414MF-390.pdf
SC414MF-3R3
SC414MF-3R3
popis: FIXED IND 3.3UH 1.55A 137 MOHM
Stiahnuť ▼: SC414MF-3R3.pdf
SC414MF-1R0
SC414MF-1R0
popis: FIXED IND 1UH 2.65A 63 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC414MF-1R0.pdf
SC414MF-220
SC414MF-220
popis: FIXED IND 22UH 660MA 569 MOHM
Stiahnuť ▼: SC414MF-220.pdf
SC414MF-270
SC414MF-270
popis: FIXED IND 27UH 620MA 792 MOHM
Stiahnuť ▼: SC414MF-270.pdf
SC414MF-180
SC414MF-180
popis: FIXED IND 18UH 680MA 497 MOHM
Stiahnuť ▼: SC414MF-180.pdf
SC414MF-330
SC414MF-330
popis: FIXED IND 33UH 520MA 905 MOHM
Stiahnuť ▼: SC414MF-330.pdf
SC414MF-1R5
SC414MF-1R5
popis: FIXED IND 1.5UH 2.1A 106 MOHM
Stiahnuť ▼: SC414MF-1R5.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety