SC3340F-2R2
BelBel
SC3340F-2R2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC3340F-2R2
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 11.5A 15 MOHM
listoch: SC3340F-2R2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie SC3340F-2R2
Číslo dielu SC3340F-2R2 Výrobca Bel
popis FIXED IND 2.2UH 11.5A 15 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 104808 pcs Dátový hárok SC3340F-2R2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
tienenie Unshielded séria SC3340F
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.450" (11.43mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 11.5A 15 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 15 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 11.5A Aktuálny - Sýtosť 14A
Súvisiace produkty
SC3340F-1R5
SC3340F-1R5
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 1.5UH 13.5A 11 MOHM
Skladom: 110610 pcs
Stiahnuť ▼: SC3340F-1R5.pdf
RFQ
SC3340F-221
SC3340F-221
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 220UH 1.2A 440 MOHM
Skladom: 100860 pcs
Stiahnuť ▼: SC3340F-221.pdf
RFQ
SC3340F-220
SC3340F-220
popis: FIXED IND 22UH 3.8A 66 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3340F-220.pdf
SC3340F-330
SC3340F-330
popis: FIXED IND 33UH 3.3A 80 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3340F-330.pdf
SC3340F-331
SC3340F-331
popis: FIXED IND 330UH 1A 700 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3340F-331.pdf
SC3340F-102
SC3340F-102
popis: FIXED IND 1MH 580MA 2 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3340F-102.pdf
SC3340F-4R7
SC3340F-4R7
popis: FIXED IND 4.7UH 8.5A 25 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3340F-4R7.pdf
SC3340F-150
SC3340F-150
popis: FIXED IND 15UH 4.5A 50 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3340F-150.pdf
SC3340F-151
SC3340F-151
popis: FIXED IND 150UH 1.5A 340 MOHM
Stiahnuť ▼: SC3340F-151.pdf
SC3340F-470
SC3340F-470
popis: FIXED IND 47UH 2.8A 110 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3340F-470.pdf
SC3340F-471
SC3340F-471
popis: FIXED IND 470UH 710MA 1.1 OHM
Stiahnuť ▼: SC3340F-471.pdf
SC3340F-3R3
SC3340F-3R3
popis: FIXED IND 3.3UH 10.5A 12 MOHM
Stiahnuť ▼: SC3340F-3R3.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety