SC3316FH-R27
BelBel
SC3316FH-R27 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC3316FH-R27
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD
listoch: SC3316FH-R27.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SC3316FH-R27
Číslo dielu SC3316FH-R27 Výrobca Bel
popis FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 124429 pcs Dátový hárok SC3316FH-R27.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.512" L x 0.394" W (13.00mm x 10.00mm)
tienenie Unshielded séria SC3316FH
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 270nH
Výška - sedenie (Max) 0.250" (6.35mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 270nH Unshielded Wirewound Inductor 17.8A 2 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 2 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 17.8A Aktuálny - Sýtosť 20A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC33262DR2G
SC33262DR2G
výrobcovia: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
popis: IC VOLT REGULATOR
Skladom: 115599 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
SC3316FH-2R7
SC3316FH-2R7
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 2.7UH 6.4A 12 MOHM SMD
Skladom: 124905 pcs
Stiahnuť ▼: SC3316FH-2R7.pdf
RFQ
SC3316FH-2R2
SC3316FH-2R2
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 2.2UH 7.4A 11 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3316FH-2R2.pdf
SC3316FH-4R7
SC3316FH-4R7
popis: FIXED IND 4.7UH 5.4A 18 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3316FH-4R7.pdf
SC3326F-102
SC3326F-102
popis: FIXED IND 1MH 450MA 2.7 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3326F-102.pdf
SC3316FH-6R8
SC3316FH-6R8
popis: FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3316FH-6R8.pdf
SC3316FH-1R5
SC3316FH-1R5
popis: FIXED IND 1.5UH 8.5A 8 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3316FH-1R5.pdf
SC3326F-100
SC3326F-100
popis: FIXED IND 10UH 5A 31 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3326F-100.pdf
SC3326F-150
SC3326F-150
popis: FIXED IND 15UH 4A 47 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3326F-150.pdf
SC3316FH-R56
SC3316FH-R56
popis: FIXED IND 560NH 11.5A 5 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3316FH-R56.pdf
SC3326F-101
SC3326F-101
popis: FIXED IND 100UH 1.4A 280 MOHM
Stiahnuť ▼: SC3326F-101.pdf
SC3316FH-3R3
SC3316FH-3R3
popis: FIXED IND 3.3UH 6.4A 14 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3316FH-3R3.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety