SC3308F-101
BelBel
SC3308F-101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC3308F-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 700MA 840 MOHM
listoch: SC3308F-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1200 pcs
  • správa
Špecifikácie SC3308F-101
Číslo dielu SC3308F-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 700MA 840 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 131059 pcs Dátový hárok SC3308F-101.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
tienenie Unshielded séria SC3308F
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 840 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 840 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 700mA Aktuálny - Sýtosť 700mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC3308F-151
SC3308F-151
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 150UH 620MA 1.2 OHM
Skladom: 133655 pcs
Stiahnuť ▼: SC3308F-151.pdf
RFQ
SC3308F-330
SC3308F-330
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 33UH 1.3A 300 MOHM SMD
Skladom: 126546 pcs
Stiahnuť ▼: SC3308F-330.pdf
RFQ
SC3308F-150
SC3308F-150
popis: FIXED IND 15UH 2.1A 150 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3308F-150.pdf
SC33063ADR2G
SC33063ADR2G
výrobcovia: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
popis: IC REG BUCK BOOST INV ADJ 8SOIC
Stiahnuť ▼: SC33063ADR2G.pdf
SC3308F-221
SC3308F-221
popis: FIXED IND 220UH 480MA 1.9 OHM
Stiahnuť ▼: SC3308F-221.pdf
SC3308F-220
SC3308F-220
popis: FIXED IND 22UH 1.64A 230 MOHM
Stiahnuť ▼: SC3308F-220.pdf
SC3302DR2G
SC3302DR2G
popis: IC COMPARATOR QUAD DIFF 14-SOIC
Stiahnuť ▼:
SC3308F-102
SC3308F-102
popis: FIXED IND 1MH 180MA 8.4 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC3308F-102.pdf
SC33020HCSTRT
SC33020HCSTRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC LOAD SWITCH 2A REV 4CSP
Stiahnuť ▼: SC33020HCSTRT.pdf
SC33021CSTRT
SC33021CSTRT
výrobcovia: Semtech
Stiahnuť ▼: SC33021CSTRT.pdf
SC3308F-100
SC3308F-100
popis: FIXED IND 10UH 2.48A 110 MOHM
Stiahnuť ▼: SC3308F-100.pdf
SC3303MLTRT
SC3303MLTRT
popis: IC REG DL BUCK/LINEAR 10MLPD
Stiahnuť ▼: SC3303MLTRT.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety