SC32B-271
BelBel
SC32B-271 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC32B-271
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 270UH 200MA 6 OHM SMD
listoch: SC32B-271.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC32B-271
Číslo dielu SC32B-271 Výrobca Bel
popis FIXED IND 270UH 200MA 6 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 124969 pcs Dátový hárok SC32B-271.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.161" L x 0.157" W (4.10mm x 4.00mm)
tienenie Unshielded séria SC32B
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 270µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 270µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 6 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 6 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 200mA Aktuálny - Sýtosť 135mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC32B-221
SC32B-221
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 220UH 210MA 4.5 OHM
Skladom: 121637 pcs
Stiahnuť ▼: SC32B-221.pdf
RFQ
SC32B-391
SC32B-391
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 390UH 170MA 7.8 OHM
Skladom: 149524 pcs
Stiahnuť ▼: SC32B-391.pdf
RFQ
SC32B-270
SC32B-270
popis: FIXED IND 27UH 680MA 660 MOHM
Stiahnuť ▼: SC32B-270.pdf
SC32B-390
SC32B-390
popis: FIXED IND 39UH 500MA 850 MOHM
Stiahnuť ▼: SC32B-390.pdf
SC32B-470
SC32B-470
popis: FIXED IND 47UH 450MA 970 MOHM
Stiahnuť ▼: SC32B-470.pdf
SC32B-151
SC32B-151
popis: FIXED IND 150UH 250MA 3.4 OHM
Stiahnuť ▼: SC32B-151.pdf
SC32B-220
SC32B-220
popis: FIXED IND 22UH 740MA 470 MOHM
Stiahnuť ▼: SC32B-220.pdf
SC32B-560
SC32B-560
popis: FIXED IND 56UH 430MA 1.25 OHM
Stiahnuť ▼: SC32B-560.pdf
SC32B-330
SC32B-330
popis: FIXED IND 33UH 580MA 760 MOHM
Stiahnuť ▼: SC32B-330.pdf
SC32B-331
SC32B-331
popis: FIXED IND 330UH 180MA 7 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC32B-331.pdf
SC32B-181
SC32B-181
popis: FIXED IND 180UH 230MA 3.9 OHM
Stiahnuť ▼: SC32B-181.pdf
SC32B-180
SC32B-180
popis: FIXED IND 18UH 800MA 410 MOHM
Stiahnuť ▼: SC32B-180.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety