SC1812-331
BelBel
SC1812-331 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC1812-331
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 330UH 190MA 8.84 OHM
listoch: SC1812-331.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie SC1812-331
Číslo dielu SC1812-331 Výrobca Bel
popis FIXED IND 330UH 190MA 8.84 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 177415 pcs Dátový hárok SC1812-331.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Unshielded séria SC1812
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1MHz indukčnosť 330µH
Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 8.84 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 8.84 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 190mA Aktuálny - Sýtosť 100mA
Súvisiace produkty
SC1812-4R7
SC1812-4R7
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 4.7UH 1.32A 195 MOHM
Skladom: 230933 pcs
Stiahnuť ▼: SC1812-4R7.pdf
RFQ
SC1812-330
SC1812-330
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 33UH 500MA 1.3 OHM SMD
Skladom: 189518 pcs
Stiahnuť ▼: SC1812-330.pdf
RFQ
SC1812-3R3
SC1812-3R3
popis: FIXED IND 3.3UH 1.42A 169 MOHM
Stiahnuť ▼: SC1812-3R3.pdf
SC1812-1R5
SC1812-1R5
popis: FIXED IND 1.5UH 1.64A 117 MOHM
Stiahnuť ▼: SC1812-1R5.pdf
popis: FIXED IND 47UH 450MA 1.43 OHM
Stiahnuť ▼: SC1812-470.pdf
popis: FIXED IND 470UH 130MA 15 OHM SMD
popis: FIXED IND 220UH 240MA 5.2 OHM
popis: FIXED IND 22UH 700MA 780 MOHM
popis: FIXED IND 68UH 380MA 2.21 OHM
SC1812-6R8
SC1812-6R8
popis: FIXED IND 6.8UH 1.23A 260 MOHM
Stiahnuť ▼: SC1812-6R8.pdf
SC1812-1R0
SC1812-1R0
popis: FIXED IND 1UH 1.75A 104 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC1812-1R0.pdf
SC1812-2R2
SC1812-2R2
popis: FIXED IND 2.2UH 1.55A 143 MOHM
Stiahnuť ▼: SC1812-2R2.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety