SC1606-101
BelBel
SC1606-101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC1606-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 300MA 2.6 OHM
listoch: SC1606-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC1606-101
Číslo dielu SC1606-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 300MA 2.6 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 254303 pcs Dátový hárok SC1606-101.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.256" L x 0.220" W (6.50mm x 5.60mm)
tienenie Unshielded séria SC1606
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.071" (1.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 100µH Unshielded Inductor 300mA 2.6 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 2.6 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 300mA Aktuálny - Sýtosť 300mA
Súvisiace produkty
SC16-3Q
SC16-3Q
výrobcovia: Belden
popis: SAXXIT CABLE CLIP 8MM
Skladom: 424747 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
SC1606-1R0
SC1606-1R0
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 1UH 2.45A 90 MOHM SMD
Skladom: 223860 pcs
Stiahnuť ▼: SC1606-1R0.pdf
RFQ
SC1606-1R5
SC1606-1R5
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 1.5UH 1.9A 100 MOHM
Stiahnuť ▼: SC1606-1R5.pdf
SC16-19
SC16-19
výrobcovia: Belden
popis: SAXXIT CABLE CLIP 6MM
Stiahnuť ▼:
popis: FIXED IND 22UH 720MA 540 MOHM
Stiahnuť ▼: SC1606-220.pdf
popis: FIXED IND 1MH 100MA 26.8 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC1606-102.pdf
popis: FIXED IND 10UH 1.05A 300 MOHM
popis: FIXED IND 150UH 260MA 3.5 OHM
popis: SAXXIT CABLE CLIP 10MM
popis: SAXXIT CABLE CLIP 7MM
SC15R22KT
SC15R22KT
výrobcovia: AMP Connectors / TE Connectivity
popis: FIXED IND 220NH 2.06A 55 MOHM TH
Stiahnuť ▼: SC15R22KT.pdf
popis: FIXED IND 15UH 880MA 400 MOHM
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety