SC1210-331
BelBel
SC1210-331 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC1210-331
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 330UH 140MA 13 OHM SMD
listoch: SC1210-331.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie SC1210-331
Číslo dielu SC1210-331 Výrobca Bel
popis FIXED IND 330UH 140MA 13 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 222070 pcs Dátový hárok SC1210-331.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm)
tienenie Unshielded séria SC1210
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1MHz indukčnosť 330µH
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 13 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 13 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 140mA Aktuálny - Sýtosť 60mA
Súvisiace produkty
SC1210-470
SC1210-470
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 47UH 380MA 1.69 OHM
Skladom: 205756 pcs
Stiahnuť ▼: SC1210-470.pdf
RFQ
SC1210-2R2
SC1210-2R2
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 2.2UH 1.15A 169 MOHM
Skladom: 184227 pcs
Stiahnuť ▼: SC1210-2R2.pdf
RFQ
popis: FIXED IND 220UH 150MA 10.92 OHM
Stiahnuť ▼: SC1210-221.pdf
popis: FIXED IND 100UH 220MA 4.55 OHM
popis: FIXED IND 22UH 560MA 923 MOHM
SC1210-4R7
SC1210-4R7
popis: FIXED IND 4.7UH 980MA 260 MOHM
Stiahnuť ▼: SC1210-4R7.pdf
popis: FIXED IND 390UH 110MA 22.1 OHM
SC1211VXSTRT
SC1211VXSTRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG CTRLR BUCK 8SOIC
Stiahnuť ▼: SC1211VXSTRT.pdf
popis: FIXED IND 470UH 100MA 24.7 OHM
popis: FIXED IND 560UH 90MA 28.6 OHM
popis: FIXED IND 10UH 700MA 572 MOHM
SC1210-1R0
SC1210-1R0
popis: FIXED IND 1UH 1.25A 117 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC1210-1R0.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety