SC1206-101
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC1206-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 120MA 15.6 OHM
listoch: SC1206-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie SC1206-101
Číslo dielu SC1206-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 120MA 15.6 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 190971 pcs Dátový hárok SC1206-101.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.071" W (3.50mm x 1.80mm)
tienenie Unshielded séria SC1206
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1MHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 15.6 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 15.6 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 120mA Aktuálny - Sýtosť 80mA
Súvisiace produkty
SC1206-4R7
SC1206-4R7
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 4.7UH 580MA 845 MOHM
Skladom: 210591 pcs
Stiahnuť ▼: SC1206-4R7.pdf
RFQ
SC12-PG13.5CG
SC12-PG13.5CG
výrobcovia: Omron Automation & Safety
popis: M13.5 CORD GRIP
Skladom: 12646 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
SC1205CSTRT
SC1205CSTRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC MOSFET DVR SYMC HS 8SOIC
Stiahnuť ▼: SC1205CSTRT.pdf
SC1202CST3.3TRT
SC1202CST3.3TRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG LIN 3.3V 600MA SOT223-3
Stiahnuť ▼: SC1202CST3.3TRT.pdf
SC12-PG135NPT
SC12-PG135NPT
popis: PG13.5 TO NPT ADAPTER, NP BRS
Stiahnuť ▼:
SC1206-470
SC1206-470
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 47UH 150MA 10.4 OHM
Stiahnuť ▼: SC1206-470.pdf
popis: FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
Stiahnuť ▼: SC1206-220.pdf
SC1202CSTTRT
SC1202CSTTRT
popis: IC REG LIN POS ADJ 600MA SOT223
Stiahnuť ▼: SC1202CSTTRT.pdf
SC1206-R12
SC1206-R12
popis: FIXED IND 120NH 1.6A 112 MOHM
Stiahnuť ▼: SC1206-R12.pdf
SC1206-1R0
SC1206-1R0
popis: FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC1206-1R0.pdf
popis: FIXED IND 10UH 400MA 1.69 OHM
SC1206-2R2
SC1206-2R2
popis: FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
Stiahnuť ▼: SC1206-2R2.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety