SC105-331
BelBel
SC105-331 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC105-331
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 330UH 680MA 1.15 OHM
listoch: SC105-331.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SC105-331
Číslo dielu SC105-331 Výrobca Bel
popis FIXED IND 330UH 680MA 1.15 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 160489 pcs Dátový hárok SC105-331.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
tienenie Unshielded séria SC105
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 330µH
Výška - sedenie (Max) 0.224" (5.70mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 1.15 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.15 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 680mA Aktuálny - Sýtosť 520mA
Súvisiace produkty
SC105-271
SC105-271
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 270UH 780MA 970 MOHM
Skladom: 162240 pcs
Stiahnuť ▼: SC105-271.pdf
RFQ
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 180UH 1A 630 MOHM SMD
Skladom: 165174 pcs
Stiahnuť ▼: SC105-181.pdf
RFQ
popis: FIXED IND 27UH 2.3A 110 MOHM SMD
popis: FIXED IND 220UH 900MA 730 MOHM
popis: FIXED IND 470UH 480MA 1.48 OHM
popis: FIXED IND 47UH 1.8A 170 MOHM SMD
popis: FIXED IND 560UH 460MA 1.9 OHM
popis: FIXED IND 33UH 2.16A 120 MOHM
popis: FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
popis: FIXED IND 56UH 1.6A 190 MOHM SMD
popis: FIXED IND 390UH 560MA 1.3 OHM
popis: FIXED IND 39UH 2A 140 MOHM SMD
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety