SC104B-331
BelBel
SC104B-331 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC104B-331
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM
listoch: SC104B-331.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SC104B-331
Číslo dielu SC104B-331 Výrobca Bel
popis FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 114022 pcs Dátový hárok SC104B-331.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.429" L x 0.386" W (10.90mm x 9.80mm)
tienenie Unshielded séria SC104B
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 330µH
Výška - sedenie (Max) 0.189" (4.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 330µH Unshielded Inductor 640mA 1.1 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.1 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 640mA Aktuálny - Sýtosť 420mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC104B-470
SC104B-470
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 47UH 1.6A 195 MOHM SMD
Skladom: 110276 pcs
Stiahnuť ▼: SC104B-470.pdf
RFQ
SC104B-390
SC104B-390
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 39UH 1.8A 151 MOHM SMD
Skladom: 115559 pcs
Stiahnuť ▼: SC104B-390.pdf
RFQ
SC104B-560
SC104B-560
popis: FIXED IND 56UH 1.55A 220 MOHM
Stiahnuť ▼: SC104B-560.pdf
SC104B-271
SC104B-271
popis: FIXED IND 270UH 740MA 949 MOHM
Stiahnuť ▼: SC104B-271.pdf
SC104B-330
SC104B-330
popis: FIXED IND 33UH 1.9A 140 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC104B-330.pdf
SC104B-181
SC104B-181
popis: FIXED IND 180UH 880MA 621 MOHM
Stiahnuť ▼: SC104B-181.pdf
SC104B-270
SC104B-270
popis: FIXED IND 27UH 2.1A 124 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC104B-270.pdf
SC104B-471
SC104B-471
popis: FIXED IND 470UH 500MA 1.526 OHM
Stiahnuť ▼: SC104B-471.pdf
SC104B-561
SC104B-561
popis: FIXED IND 560UH 480MA 1.904 OHM
Stiahnuť ▼: SC104B-561.pdf
SC104B-220
SC104B-220
popis: FIXED IND 22UH 2.3A 100 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC104B-220.pdf
SC104B-221
SC104B-221
popis: FIXED IND 220UH 800MA 721 MOHM
Stiahnuť ▼: SC104B-221.pdf
SC104B-391
SC104B-391
popis: FIXED IND 390UH 540MA 1.245 OHM
Stiahnuť ▼: SC104B-391.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety