SC104B-101
BelBel
SC104B-101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC104B-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 1.2A 344 MOHM
listoch: SC104B-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SC104B-101
Číslo dielu SC104B-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 1.2A 344 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 121420 pcs Dátový hárok SC104B-101.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.429" L x 0.386" W (10.90mm x 9.80mm)
tienenie Unshielded séria SC104B
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.189" (4.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 100µH Unshielded Inductor 1.2A 344 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 344 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.2A Aktuálny - Sýtosť 740mA
Súvisiace produkty
SC104B-120
SC104B-120
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 12UH 3.2A 61 MOHM SMD
Skladom: 110346 pcs
Stiahnuť ▼: SC104B-120.pdf
RFQ
SC104B-150
SC104B-150
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 15UH 2.9A 70 MOHM SMD
Skladom: 125098 pcs
Stiahnuť ▼: SC104B-150.pdf
RFQ
SC104-561
SC104-561
popis: FIXED IND 560UH 430MA 1.904 OHM
Stiahnuť ▼: SC104-561.pdf
SC104B-181
SC104B-181
popis: FIXED IND 180UH 880MA 621 MOHM
Stiahnuť ▼: SC104B-181.pdf
SC104B-121
SC104B-121
popis: FIXED IND 120UH 1.08A 396 MOHM
Stiahnuť ▼: SC104B-121.pdf
SC104B-100
SC104B-100
popis: FIXED IND 10UH 3.6A 53 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC104B-100.pdf
SC10471KT
SC10471KT
výrobcovia: AMP Connectors / TE Connectivity
popis: FIXED IND 470UH 94MA 26.5 OHM TH
Stiahnuť ▼: SC10471KT.pdf
popis: FIXED IND 47UH 156MA 9.6 OHM TH
Stiahnuť ▼: SC10470KT.pdf
SC104B-180
SC104B-180
popis: FIXED IND 18UH 2.7A 90 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC104B-180.pdf
SC104B-151
SC104B-151
popis: FIXED IND 150UH 980MA 554 MOHM
Stiahnuť ▼: SC104B-151.pdf
popis: FIXED IND 82UH 1.18A 252 MOHM
Stiahnuť ▼: SC104-820.pdf
popis: FIXED IND 68UH 1.3A 223 MOHM SMD
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety