SC104-271
BelBel
SC104-271 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC104-271
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 270UH 740MA 949 MOHM
listoch: SC104-271.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC104-271
Číslo dielu SC104-271 Výrobca Bel
popis FIXED IND 270UH 740MA 949 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 216869 pcs Dátový hárok SC104-271.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
tienenie Unshielded séria SC104
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 270µH
Výška - sedenie (Max) 0.169" (4.30mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 270µH Unshielded Inductor 740mA 949 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 949 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 740mA Aktuálny - Sýtosť 450mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC104-181
SC104-181
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 180UH 900MA 621 MOHM
Skladom: 229433 pcs
Stiahnuť ▼: SC104-181.pdf
RFQ
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 150UH 980MA 544 MOHM
Skladom: 181698 pcs
Stiahnuť ▼: SC104-151.pdf
RFQ
popis: FIXED IND 47UH 1.5A 170 MOHM SMD
popis: FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM
popis: FIXED IND 39UH 1.68A 151 MOHM
popis: FIXED IND 22UH 2.3A 88 MOHM SMD
popis: FIXED IND 27UH 2.05A 100 MOHM
popis: FIXED IND 18UH 2.7A 81 MOHM SMD
popis: FIXED IND 470UH 460MA 1.526 OHM
popis: FIXED IND 220UH 840MA 721 MOHM
popis: FIXED IND 390UH 520MA 1.245 OHM
popis: FIXED IND 33UH 1.82A 120 MOHM
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety