PLP75-1012G
BelBel
PLP75-1012G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PLP75-1012G
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu AC/DC CONVERTER 12V 75W
listoch: PLP75-1012G.pdf
  • správa
Špecifikácie PLP75-1012G
Číslo dielu PLP75-1012G Výrobca Bel
popis AC/DC CONVERTER 12V 75W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4867 pcs Dátový hárok PLP75-1012G.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 12V
Napätie - Izolácia 4.242kV Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC
typ Open Frame Veľkosť / rozmer 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
séria PLP75 Výkon (watty) 75W
Ostatné mená 179-2286 Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Minimálny požadovaný náklad Yes
efektívnosť 80% Detailný popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5.4A 85 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 5.4A schválenie CE