MPB80-2000
BelBel
MPB80-2000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPB80-2000
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu AC/DC CONVERTER 5V 12V 80W
listoch: MPB80-2000.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPB80-2000
Číslo dielu MPB80-2000 Výrobca Bel
popis AC/DC CONVERTER 5V 12V 80W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4628 pcs Dátový hárok MPB80-2000.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 12V Napätie - výstup 1 5V
Napätie - Izolácia 2.6kV Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC
typ Open Frame Veľkosť / rozmer 5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm)
séria MPB80 Výkon (watty) 80W
Ostatné mená 179-2013 Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 2 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Minimálny požadovaný náklad Yes
efektívnosť 73% Detailný popis Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 12V 11A, 500mA 85 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 11A, 500mA schválenie CE
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPB3
MPB3
výrobcovia: Hammond Manufacturing
popis: BOX STEEL GRAY 7.31"L X 3.06"W
Skladom: 1656 pcs
Stiahnuť ▼: MPB3.pdf
RFQ
MPB4
MPB4
popis: BOX STEEL GRAY 9.19"L X 3.06"W
Skladom: 1226 pcs
Stiahnuť ▼: MPB4.pdf
RFQ
MPB9
MPB9
popis: BOX STEEL GRAY 8.81"L X 6.81"W
Skladom: 970 pcs
Stiahnuť ▼: MPB9.pdf
MPB20
MPB20
popis: BOX STEEL GRAY 12.56"L X 8.31"W
Skladom: 665 pcs
Stiahnuť ▼: MPB20.pdf
MPB2
MPB2
výrobcovia: Staco Energy Products Co.
popis: POWER TRANSFRMR 2CH MP CONTROLLR
Stiahnuť ▼: MPB2.pdf
MPB80-3000
MPB80-3000
výrobcovia: Bel
popis: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 80W
Stiahnuť ▼: MPB80-3000.pdf
MPB6
MPB6
popis: BOX STEEL GRAY 8.81"L X 5.31"W
Skladom: 970 pcs
Stiahnuť ▼: MPB6.pdf
MPB30
MPB30
popis: BOX STEEL GRAY 14.44"L X 9.81"W
Skladom: 392 pcs
Stiahnuť ▼: MPB30.pdf
MPB25
MPB25
popis: BOX STEEL GRAY 12.56"L X 9.81"W
Skladom: 608 pcs
Stiahnuť ▼: MPB25.pdf
MPB2T
MPB2T
Stiahnuť ▼: MPB2T.pdf
výrobcovia: Bel
popis: AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 80W
Stiahnuť ▼: MPB80-3300.pdf
popis: BOX STEEL GRAY 5.44"L X 3.06"W
Stiahnuť ▼: MPB2.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety