FMP25.48G
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FMP25.48G
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V 2500W
listoch: FMP25.48G.pdf
  • správa
Špecifikácie FMP25.48G
Číslo dielu FMP25.48G Výrobca Bel
popis AC/DC CONVERTER 48V 2500W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6047 pcs Dátový hárok FMP25.48G.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 48V
Napätie - Izolácia 4kV Napätie - vstup 100 ~ 240 VAC
typ Front End Veľkosť / rozmer 13.98" L x 4.21" W x 1.61" H (355.0mm x 107.0mm x 41.0mm)
séria - Výkon (watty) 2500W
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Rack Mount Minimálny požadovaný náklad -
efektívnosť 92% Detailný popis Front End AC DC Converter 1 Output 48V 52A 100 ~ 240 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 52A schválenie -