DCMM37PM
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMM37PM
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DSUB 37 M PCB STR G50 ZINC
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie DCMM37PM
Číslo dielu DCMM37PM Výrobca Bel
popis DSUB 37 M PCB STR G50 ZINC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2169 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie - Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 1
obal - Ostatné mená CDCMM37PM
Prevádzková teplota -65°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Funkcia príruby - Vlastnosti -
Detailný popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 5A