DBUR25ST
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBUR25ST
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DSUB 25 F CRIMP R FLOA G30 T
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DBUR25ST
Číslo dielu DBUR25ST Výrobca Bel
popis DSUB 25 F CRIMP R FLOA G30 T Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7088 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie - Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Tin Plated séria D*U
obal - Ostatné mená CDBUR25ST
Prevádzková teplota -65°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Funkcia príruby - Vlastnosti -
Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A